Hledáte příjemné a klidné ubytování na Šumavě s pohodlným zázemím pro odpočinek a se spoustou zajímavých nabídek pro zimní a letní sezónu? Rádi Vám poskytneme kvalitní služby našeho kompletně zrekonstruovaného penzionu, který se nachází na území Národního parku Šumava v malebné části obce Lenora Houžná v nadmořské výšce 800 m.n.m. nedaleko Boubínského pralesa. Leží při ústí Houženského potoka a Teplé Vltavy pramenící nedaleko Kvildy.

Penzion je svým umístěním skvělým místem jak pro jednotlivce, tak pro rodiny s dětmi i pro ty, kteří vyhledávají klidné prostředí uprostřed krásné šumavské přírody s možností výletů, vycházek i houbaření. K dispozici je venkovní posezení , pro děti máme připraveny prolézačky, houpačky i jiné zahradní atrakce. Naši hosté mohou rovněž využít praktickou kolárnu i bezplatné parkování na vlastním uzavřeném parkovišti. Poloha penzionu nacházejícího se ve střední části Šumavy je ideální pro plánování turistických a cykloturistických výletů do blízkého i vzdálenějšího okolí. V letním období umožňují autobusy NP Šumava také přepravu kol po celém území NP. Autobusová zastávka je vzdálena pouhých 250 metrů od ubytování a železniční spojení se nachází od penzionu 400 metrů.

Nabízíme příjemné ubytování v sedmi prostorných pokojích a dvou apartmánech s kuchyňkou. Všechny pokoje mají samostatné sociální zařízení se sprchovým koutem, umyvadlem a WC a jsou vybaveny TV. V celém objektu je možnost připojení internetu prostřednictvím WiFi. V přízemí penzionu je k dispozici nekuřácká restaurace s kapacitou 30 míst.